Регистрация Забравена парола

home home   Мобилна версия

Офис

14.10.2015 - Продажба на имот - 1 Отговори     (0)

Здравейте,
Собственик съм на офис със статут зъболекарски кабинет и плащам промишлен ток.Ако реша да го продам или да живея там трябва ли да променям статута му отново като жилище?Как трябва да процедирам за това и цената солена ли ще ми излезе?

С уважение:Мъстанов

									Али Мустафов

Али Мустафов

Отговори (1)   

											адвокат Милена Миткова

адвокат Милена Миткова

15.10.2015

Отговор: Ако решите да го продадете, дали ще сменяте статута или не, зависи от договорките Ви с бъдещия купувач. Можете да живеете там и без да сменяте статута. По отношение на това, каква процедура следва да предприемете, ако ще променяте нещата, зависи от това, дали от самото начало /построяване на сградата/ е зъболекраски кабинет или е било жилище, което последствие е преустроено на кабинет. Различните хипотези са описани в чл.38 от Закона за устройство на територията. Проблем може да се окаже, липсата на паркомясто/гараж към бъдещото жилище.


За повече информация: http://mitkovalawyers.com | За контакти

Тагове

кабинет

  

статута

  

жилище

  

дали

  

сменяте

  

зависи

  

Популярни въпроси - Продажба на имот

Виж всички въпроси

Наследствен апартамент Леля ми иска да го разделим и да живее в нейната половина а аз искам тя или аз да купи половината. Апартамента ни не е функционален за две семейства Последен отговор - 24.08.2018 от адв. Симеонова

2 Отговори

Делене на Апартамент Как мога да осуетява подялбата на апартамента. Аз предпочитам аз или тя да го купи. Ако само тя иска подялба пристъпва ли се към съдебна такава Последен отговор - 24.08.2018 от адв. Симеонова

1 Отговори

имоти Здравей те! Въпроса ми е следния?След като преди 4мес.баща ми почина наследници станах ме ,майка ми половината от апартамента и по една осма на мен,брат... Последен отговор - 7.09.2018 от адвокат Димитър Петков

1 Отговори

Продажба на наследнически гори Наследническата ни гора е продадена с пълномощно издадено от секретарката на кметството и заверено от заверено от същите . Пълномощното е издадено на... Последен отговор - 17.09.2018 от адв.Галина Чанкова

1 Отговори

Продажба на наследнически гори Наследническата ни гора е продадена с пълномощно издадено от секретарката на кметството и заверено от същите . Пълномощното е издадено на името на... Последен отговор - 17.09.2018 от адвокат Милена Миткова

1 Отговори
Виж всички въпроси

Задай въпрос!

Колебаете се дали да закупите имот в даден район? Искате да научите каква е реалната стойност на вашия дом? Получете съвет от тези, които знаят! Ceb.bg дава възможност на потребителите да задават въпроси относно покупка, продажба, наем, стопанисване, управление, ремонт и всичко останало около имотите. Питайте и ще получите отговор от експертите в бранша!

Задай въпрос!

Полезни сайтове

  • bgtop.net

    Топ класацията на българските сайтове

Анкета

Имаме ли нужда от закон, който да регламентира дейността на брокерите?
Резултати Архив