Регистрация Забравена парола

home home   Мобилна версия

Дадени отговори - личен профил

Успешно добавено в бележника!

Изпрати съобщение

адвокат Ивалина Димитрова

273
точки

Адвокат

100
кредити

Отговори: 11 Съвети: 0 Посещения:1267
Въпроси: 0 Публикации: 0 Коментари: 0
Включи се към моята мрежа: https://ceb.bg/index/register/inv/7097 - Линк за покана
Дадени отговори: 11
Банка
Синът ми има проблем с УниКредит Булбанк заплатата му е блокирана вече 11 дни писа писмо до директора на банката и резулт никакъв .към кого трябва да се обърне в такъв случай
Раздел:

Други

Населено място:

Бургас област

Зададен на: 13.07.2018 Последен отговор: 13.07.2018
 

Отговор на адвокат Ивалина Димитрова : Здравейте, Трябва да се разбере каква е причината.възможно е да има наложен запор от съдебен изпълнител.Не му ли дават информация в банката?

Дата на отговора: 13.07.2018  
 
Отговори на въпроса
Свързани въпроси
Прехвърляне на имот
Възможно ли е съпругът ми да прехвърли имот на дъщеря ни, която е на 3г., за да не се води той собственик? Какви опции има, за да може при проверка в регистъра той да не фигурира като собственик? Аз отпадам като вариант, може ли на родител или трябва задължително да го продаде?
Раздел:

Други

Населено място:

Русе

Зададен на: 12.07.2018 Последен отговор: 14.07.2018
 

Отговор на адвокат Ивалина Димитрова : Здравейте, Няма пречка баща да дари на дъщеря недвижим имот.Разбирам обаче, че преследвате конкретна цел, която е добре да бъде обсъдена с адвокат, но не и в публичното пространство.

Дата на отговора: 13.07.2018  
 
Отговори на въпроса
Свързани въпроси
Покажи въпросът и останалите отговори
Прехвърляне на имот
Възможно ли е съпругът ми да прехвърли имот на дъщеря ни, която е на 3г., за да не се води той собственик? Какви опции има, за да може при проверка в регистъра той да не фигурира като собственик? Аз отпадам като вариант, може ли на родител или трябва задължително да го продаде?
Раздел:

Други

Населено място:

Русе

Зададен на: 12.07.2018 Последен отговор: 14.07.2018
 

Отговор на адвокат Ивалина Димитрова : Здравейте, Няма пречка баща да дари на дъщеря недвижим имот.Разбирам обаче, че преследвате конкретна цел, за която е добре да бъде обсъдена с адвокат, но не и в публичното пространство.

Дата на отговора: 13.07.2018  
 
Отговори на въпроса
Свързани въпроси
Покажи въпросът и останалите отговори
Промяна на адрес, смяна на талон на колата и книжка
Здравейте, интересува ме следното: Понеже ми се налага да си сменя постоянния адрес, задари зелената зона в София (адреса ще го променя в същата община) освен личната карта и талона на колата, трябва ли се да си сменя и книжката? Питам защото след година ще се женя и ще трябва да мина през цялата смяна отново и ако не се налага да си сменям поне книжката ще е супер. Благодаря!
Раздел:

Други

Населено място:

София

Зададен на: 12.07.2018 Последен отговор: 14.07.2018
 

Отговор на адвокат Ивалина Димитрова : Здравейте, Съгласно чл.15 ал.1 т.3 от Наредба І-157/01.10.2002 г. за условията и реда за издаване на свидетелство за управление на моторни превозни средства, отчета на водачите и тяхната дисциплина - подмяна на свидетелство за управление на МПС се извършва при подмяна на данните на водача.

Дата на отговора: 13.07.2018  
 
Отговори на въпроса
Свързани въпроси
Покажи въпросът и останалите отговори
Вписване на учредителен акт
Здравейте, Учредено дружество променя наименованието си. В дружеството има апортирани имоти. Следва ли дружеството, с промененото наименование, да впише новия учредителен акт в Службата по вписвания и съответно каква е процедурата? Какви документи се изискват и какво трябва да се представи?
Раздел:

Правни казуси

Населено място:

Бургас област

Зададен на: 04.07.2018 Последен отговор: 12.07.2018
 

Отговор на адвокат Ивалина Димитрова : Здравейте, Да, задължени сте.Не Ви съветвам сами да си изготвяте необходимите документи, регистърното производство е строго формално и при най-малкият пропуск ще Ви постановят отказ и ще Ви се наложи два пъти да плащате държавна такса.Обърнете се към адвокат, който да Ви изготви необходимите документи и да ги заяви за вписване по партидата на търговското дружество в регистъра.

Дата на отговора: 12.07.2018  
 
Отговори на въпроса
Свързани въпроси

Тагове

нямате

  

брака

  

датата

  

смъртта

  

калеко

  

братя

  

сестри

  

живи

  

имал

  

Полезни сайтове

  • bgtop.net

    Топ класацията на българските сайтове

Анкета

Имаме ли нужда от закон, който да регламентира дейността на брокерите?
Резултати Архив