Регистрация Забравена парола

home home   Мобилна версия

проблем сьс сьседи които живеят над мен

02.01.2015 - Съседи - 1 Отговори     (0)

Здравейте.Имам теч в банята,за който уведомих сьседа който обеща да оправи нещата.Незнам какво е правил и какво не,проблема си остава.Вярно не капе всеки ден,само отвреме на време,ведньж вече замазах,но пак се появи .Другият,всьщност още по-голям проблем е ,че заминават за 3-4 дена и оставят климатика си включен.Това стана миналата година по празниците,както и тази за Нова година.Това нямаше да е проблем,ако климатика работеше безшумно или поне малко да се чува.А той си бучи бая силничко,дотам че да не мога да си намеря място и не мога да мигна цяла нощ.Вече ме избива на плач от отчаяние и ме боли ужасно главата от непрекьснатия шум.Миналата година помолих домуоправителя да им се обади да се вьрнат да го спрат.Тази година,уж не се бил чувал толкова силно като миналата.Вьпроса е,че е достатьчно силно и практически не може да се живее в апартамента.Не знам какво да правя, кьде да се оплача.Едно е сигурно,че нещо трябва да се направи..Моля за сьвет.Благодаря.

									Георгиева

Георгиева

Отговори (1)    Коментара (1)

											адвокат Милена Миткова

адвокат Милена Миткова

06.01.2015

Отговор: За шума от климатика - трябва да пуснете жалба в РИОКОЗ, идват и правят замерване на шума. Ако е над нормите, правят задължително предписание на собственика за обзшумяване или демонтаж. За теча в банята - покана да отстрани теча в месечен срок, в противен случай, ще търсите обезщетение за вреди. Можете и да си застраховате имота и застрахователите да се оправят с него.


За повече информация: http://mitkovalawyers.com | За контакти

											Георгиева

Георгиева

06.01.2015

Коментар: Благодаря Ви за отговора. Мисля да застраховам имота.


За контакти

Популярни въпроси - Съседи

Виж всички въпроси

Временен път Здравейте! Закупих 2022г. имот през ,който има прекаран временен път въз основа на заповед на кмета на община Варна (от 2015г.). Комисия е определила... Последен отговор - 14.04.2023 от адв.Галина Чанкова

2 Отговори

ползване на паркоместа в общ двор от УПИ само от собственици на ид ч Доб ден, 1-Нашето УПИ се състои от 1/3 собственици на СО на ид ч на УПИ и 2/3 собственици на СО с право на строеж. 2- Сградите (2 ) са само в режим на ЕС от 2014 г,... Последен отговор - 27.06.2023 от Кристина Найденова

2 Отговори

барака на разстояние от съсед Здравейте имаме барака която е на разстояние по-малко от 3м. от оградата на съседите. Когато я строихме съседния парцел беше неподдържан и празен. Сега,... Последен отговор - 9.09.2022 от Адвокат Николина Митова

1 Отговори

Изповядване на сделка Здравейте,запознати сте с моя казус.Две самостоятелни вили във съсобствен парцел.Другата седмица предстои изповядване на сделката,но все упорито се... Последен отговор - 25.08.2023 от Адвокат Николина Митова

1 Отговори

Гараж на границата Здравейте. На границата на имота ми е построена къщата на съседа ми(заварено положение). Искам точно там да сложа бетонен гараж(залепен до къщата му).... Последен отговор - 18.02.2024 от адв.Галина Чанкова

1 Отговори
Виж всички въпроси

Задай въпрос!

Колебаете се дали да закупите имот в даден район? Искате да научите каква е реалната стойност на вашия дом? Получете съвет от тези, които знаят! Ceb.bg дава възможност на потребителите да задават въпроси относно покупка, продажба, наем, стопанисване, управление, ремонт и всичко останало около имотите. Питайте и ще получите отговор от експертите в бранша!

Задай въпрос!

Полезни сайтове

  • bgtop.net

    Топ класацията на българските сайтове

Анкета

Имаме ли нужда от закон, който да регламентира дейността на брокерите?
Резултати Архив