Регистрация Забравена парола

home home   Мобилна версия

Снаждане на армировка при шайби

28.08.2014 - Строителство - 2 Отговори     (0)

Здравейте, искам да попитам относно снаждането на армировката в шайбите, имам предвид фусовете N 10 между колоните. Задължително ли снаждането при всеки следващ етаж да се извършва като съществуващите и новите фусове се връзват плътно едни за други или се допуска да има някакво разстояние между тях?

									5111115

5111115

Отговори (2)   

											инж. Петър Петров

инж. Петър Петров

09.09.2014

Отговор: Здравейте, задължително се връзват чакащите фусове към новата колона.
Успех!



За повече информация: http://aivimoti.com | За контакти

											Енчо Коринов

Енчо Коринов

17.06.2015

Отговор: "Снаждането на армировката" гарантира предаване на получените натоварвания между двете части. Достатъчно е разминаване между железата, чиято дължина се определя по определен начин. При ползване на желязо от N не се правят куки. Проектанта-конструктора знае повече.


За контакти

Популярни въпроси - Строителство

Виж всички въпроси

Таванско помещение като отделно ателие Имам таванско помещение с ток и вода. 1983г има разрешение за строеж и изградена капандура и е превърнато в стая за творческа дейност по чл.63 от наредба 5... Последен отговор - 2.11.2023 от адвокат Милена Миткова

2 Отговори

Семейство и имот С моят съпруг ( нямаме брак) живеем на семейни начала с неговото семейство в къщата им. Преди 7 години решихме, че ще вдигнем етаж на къщата и така малко... Последен отговор - 2.12.2023 от адв.Галина Чанкова

2 Отговори

Дървено бунгало Здравейте, имаме изработено дървено 32м2 бунгало в собствен упи имот. Бунгалото е изцяло от дърво, поставено на бетонни постаменти. Може ли да се... Последен отговор - 16.10.2023 от адвокат Милена Миткова

1 Отговори

електрозахранване Здравейте,допустимо ли е да се направи отклонение от далекопровод средно напрежение, с цел захраване на частен имот,отстоящ на около 100 метра от... Последен отговор - 15.12.2023 от Кристина Найденова

1 Отговори

Смяна на ПУП без мое съгласие за строителство на Калкан. Може ли да се обжалва смяната на ПУП?Къщата ми е на границата на съседният имот,и за да може да се застроява е сменен ПУП без мое съгласие.А именно да се... Последен отговор - от

0 Отговори
Виж всички въпроси

Задай въпрос!

Колебаете се дали да закупите имот в даден район? Искате да научите каква е реалната стойност на вашия дом? Получете съвет от тези, които знаят! Ceb.bg дава възможност на потребителите да задават въпроси относно покупка, продажба, наем, стопанисване, управление, ремонт и всичко останало около имотите. Питайте и ще получите отговор от експертите в бранша!

Задай въпрос!

Полезни сайтове

  • bgtop.net

    Топ класацията на българските сайтове

Анкета

Имаме ли нужда от закон, който да регламентира дейността на брокерите?
Резултати Архив