Регистрация Забравена парола

home home   Мобилна версия

Публичен търг

04.07.2012 - Правни казуси - 1 Отговори     (0)

Как мога да оспорвам решението на съда, когато къщата ми е обявена на търг?
Благодаря ви предварително.

									petia dimitrova

petia dimitrova

Отговори (1)   

											Милена Миткова

Милена Миткова

05.07.2012

Отговор: Изключително оскъдна информация давате. Но все пак, решението на съда подлежи на обжалване в срока посочен в решението. Има извънредни способи за отмяна на влезли в сила решения. Не казвате защо имота отива на търг - заради делба, заради задължения или друго. Освен това, ако имота вече е обявен на търг, това значи, че има изпълнително дело при съдебен изпълнител и той е обявил публична продан. Тук вариациите са различни - искане от съда за спиране на изпълнението и иск за установяване, че не дължите сумата. Или възражение, че имотът е единствено жилище и в този смисъл не може да бъде продавано, освен ако не е в полза на ипотекарен кредитор. Както виждате, темата е безкрайна, поради факта, че не знаем защо и как къщата Ви е стигнала до търг.


За повече информация: http:/mitkovalawyers.com | За контакти

Тагове

решението

  

съда

  

къщата

  

търг

  

имота

  

Популярни въпроси - Правни казуси

Виж всички въпроси

Удостоверение за търпимост Наскоро получих Удостоверение за търпимост за един строеж, за който няма строителни книжа, а сега вече се сдобих и с нотариален акт за този имот.... Последен отговор - 21.04.2016 от georgi

2 Отговори

Надвзет ДНИ от 2007 г. Здравейте, въпросът ми е следният-Баща ми,който е починал 2014 г. и е с заличена партида, има надвзет ДНИ от 2007 г.,аз като наследник имам ли право да подам... Последен отговор - 24.04.2016 от Адв. Красимир Кънев

1 Отговори

надвзет ДНИ Благодаря Ви за отговора, който получих. но в Искане за надвзети суми съгласно чл.129 от ДОПК има графа за надвзетите суми по години /аз точно не ги зная,а... Последен отговор - 25.04.2016 от Адв. Красимир Кънев

1 Отговори

ликвидация 1.Кога точно следва да се подадат документите за заличаване в АВ - на датата , на която изтича срока на поканата към кредиторите, или може и на следваща... Последен отговор - 26.04.2016 от Милена Миткова

1 Отговори

sasobstvenost imam brat koyto pochina.ima sobstven apartament otpredi 20 godini.zhenen e ot predi 2 godini no nyamat detsa.bashta mi e ghiv oshte.toy ima li pravo ot nasledstvoto na sina si.saprugata mu iztsylo li e naslednik,ili ima pravo da zhivee v apartamenta dokato e zhiva. Последен отговор - 3.05.2016 от Милена Миткова

1 Отговори
Виж всички въпроси

Задай въпрос!

Колебаете се дали да закупите имот в даден район? Искате да научите каква е реалната стойност на вашия дом? Получете съвет от тези, които знаят! Ceb.bg дава възможност на потребителите да задават въпроси относно покупка, продажба, наем, стопанисване, управление, ремонт и всичко останало около имотите. Питайте и ще получите отговор от експертите в бранша!

Задай въпрос!

Полезни сайтове

  • bgtop.net

    Топ класацията на българските сайтове

Анкета

Имаме ли нужда от закон, който да регламентира дейността на брокерите?
Резултати Архив