Регистрация Забравена парола

home home   Мобилна версия

Покупка на МПС от ЧСИ - огледа на веща

21.09.2017 - Покупка на имот - 1 Отговори     (0)

Здравейте,

Звъннах на ЧСИ-то и казах, че бих искал да направя оглед на автомобила и те ми казаха троснато отсреща: "Ами четете обявлението, там пише всичко".
В обявлението пише следното:
"Всички желаещи да оглеждат веща, могат да сторят това всеки работен ден през времетраенето на проданта от 12ч. до 17ч. по местонахождението и на адрес на управление на длъжника."
Въпросът ми е - Какво представлява този оглед, който искам да направя? Отивам и виждам колата, отвън и си тръгвам?

Пиша в този сайт, т.к. очевидно сте по-отзивчиви и подробни в обясненията в сравнение с ЧСИ-тата.

									Кирил Евтимов

Кирил Евтимов Друго

Отговори (1)   

											инж. Петър Петров

инж. Петър Петров

22.09.2017

Отговор: Здравейте Милошев, адв. Д. Коруджиева, САК много подробно е обяснила подобен казус. Можете да го намерите на http://short.bg/1GPsH.
Успех!



За повече информация: http://aivimoti.com | За контакти

Популярни въпроси - Покупка на имот

Виж всички въпроси

Притежаването право на строеж ограничава ли собствеността върху земя, в която е... Закупих апартамент от обезщетен собственик, който ми продаде и 1/2 и.ч от правото на собственост върху мястото, в което е построена жилищна сграда.... Последен отговор - 7.10.2017 от адв.Галина Чанкова

5 Отговори

Декларация по чл.14 от ЗМДТ-казус Здравейте! ЮЛ и ФЛ закупуват поземлен имот в съотношение 2/3 към 1/3, с находящи се постройки (сграда,две постройки на допълващо застрояване и една,... Последен отговор - 28.09.2017 от Адвокат Николина Митова

3 Отговори

Покупка на апартамент Здравей те С приятелката ми ни предстой покупка на апартамен, интересува ме при прехвърлянето възможно ли е да сме съсобственици? И понеже тя дава по... Последен отговор - 7.10.2017 от адв.Галина Чанкова

2 Отговори

Покупко-продажба Здравейте,заедно с брат ми построих къща с потребителски кредит.Строежа беше записан на родителите ми,заради развода на брат ми.Впоследствие брат ми... Последен отговор - 22.09.2017 от адв.Галина Чанкова

1 Отговори

купуване на земя от жилфонд Имам сграда построена през 1992 г,Плащам наем към жилфонд с известно прекъсване подновихме договорът наново,Сградата е построена с търговска цел,Може ли... Последен отговор - 16.10.2017 от Адвокат Николина Митова

1 Отговори
Виж всички въпроси

Задай въпрос!

Колебаете се дали да закупите имот в даден район? Искате да научите каква е реалната стойност на вашия дом? Получете съвет от тези, които знаят! Ceb.bg дава възможност на потребителите да задават въпроси относно покупка, продажба, наем, стопанисване, управление, ремонт и всичко останало около имотите. Питайте и ще получите отговор от експертите в бранша!

Задай въпрос!

Полезни сайтове

  • bgtop.net

    Топ класацията на българските сайтове

Анкета

Имаме ли нужда от закон, който да регламентира дейността на брокерите?
Резултати Архив